Telakces.com

Telakces.com

Firma rozpocznie wkrótce produkcję etui na telefony i tabletów pod własną marką.

W 40 franczyzowych sklepach działających pod szyldem Telakces.com klienci mogą kupić telefony i akcesoria GSM. Firma działa od 2011 roku, a jeszcze w 2014 uruchomi swój sklep internetowy.

– Rynek GSM stale się rozwija i generuje duże zyski. Nieustannie pojawiają się nowe technologie, w związku z czym wzrasta zapotrzebowanie na urządzenia mobilne nowej generacji, takie jak smartfony, oraz akcesoria i usługi serwisowe. W naszych punktach sprzedaży można znaleźć szeroki wybór oryginalnych futerałów, a już niedługo także te tworzone przez Telakces.com. Zamierzamy rozpocząć produkcję wysokiej jakości futerałów oraz etui na telefony komórkowe i tablety na terenie Polski pod marką własną – zapowiada Mariusz Raduszewski, wiceprezes zarządu Telakces.com. Oferta Telakces.com, poza modelami telefonów wiodących producentów, ma zawierać także modele niewystępujące w ofercie operatorów sieciowych, które nie miały oficjalnej premiery w Polsce. W czerwcu tego roku firma podpisała umowę współpracy z międzynarodową marką Virgin, dzięki czemu Telakces.com może sprzedawać jej usługi.

Ostatnio zostały otwarte nowe sklepy w Magnolia Park we Wrocławiu, w Galerii Warmińskiej w Olsztynie, Bramie Mazur w Ełku. Do końca roku sieć ma liczyć 6o placówek. Sklepy Telakces.com powstają głównie w galeriach handlowych w miastach powyżej 50 tys. mieszkańców.

Inwestycja w biznes wynosi 30-100 tys. zł. Franczyzodawca zapewnia partnerom wyposażenie lokalu, alternatywnie budowę wyspy oraz materiały reklamowe. W trakcie prowadzenia sprzedaży Telakces.com gwarantuje opiekę merytoryczną kierownika regionalnego.

Facebook Comments

Artykuły użytkownika

Najnowsze

Najczęściej komentowane

Facebook Comments