Odzież patriotyczna

Odzież patriotyczna

Odzież patriotyczna – dla niej

Tradycyjnie mówiąc o odzieży patriotycznej, zwykle nie myślimy o odzieży dla kobiet, tymczasem producenci patriotycznego stylu odzieżowego nie zapomnieli także o paniach. W kolekcjach tych królują gustowne koszuli i topy, najczęściej na białym lub czarnym tle. Koszulki patriotyczne dla pań najczęściej zawierają symbole Orła Białego, to łączy je z propozycją dla panów, ale także – między innymi – hasła patriotyczne typu „Zło dobrem zwyciężaj”, zaczerpnięte z nauczania księdza Jerzego Popiełuszki. Paniom oferowane są także patriotyczne koszulki moro, a wielbicielki stylu militarnego znajdą dla siebie również koszule i koszulki z symbolami Narodowych Sił Zbrojnych. Nie zabraknie także w wyborze damskich kolekcji Polski Walczącej z hasłem „Pamiętamy”. Nieco żartobliwą propozycją dla pań z poczuciem humoru są koszuli z wizerunkami marki polskiego Fiata 126p zwanego „Maluchem”. Sporo jest też propozycji z dziedziny damskiej Husarii. Słowem: nawet najwybredniejsze patriotki mają z czego wybrać i niezależnie od wieku, rozmiaru i gustów, każda znajdzie coś dla siebie.

Odzież patriotyczna

Odzież patriotyczna

Męski style

Odzież męska jest nieco mniej kolorowa i dominują w niej style minimalistyczne, co mocno doceniają powściągliwi w swych wyborach ubraniowych panowie. Męskie koszulki patriotyczne koncentrują się głównie na eksponowaniu logo Powstania Styczniowego, Husarii i Powstania Warszawskiego, a także Orła Białego z narodowego godła. Znajdą się też propozycję z hasłami „Związek Jaszczurczy NSZ” oraz – doceniane przez miłośników czołgów – koszulki z serii „Dywizjon 303”. Tradycjonaliści mają także do wyboru całą gamę haseł „Bóg-Honor-Ojczyzna”. Ciekawą propozycją są projekty z kolekcji „jaki Ojciec, taki Syn” eksponujące rolę przekazów międzypokoleniowych. Są też szachownice lotnicze w ciekawym, dwukolorowym wydaniu i tradycyjne znaki Husarii. Każdy znajdzie coś, co go w pełni zadowoli.

Absolutny hit – odzież dziecięca 

Producenci odzieży patriotycznej zadbali też o kolekcje dla najmłodszych. Już dla niemowląt można zakupić śpiochy z wizerunkami Orła Białego. Nieco starszym dzieciom proponowane są koszulki z hasłem „Chwała Bohaterom”. To prezent na każdą okazję, który daje szansę patriotyzmu od najmłodszych lat.

Facebook Comments

Artykuły użytkownika

Najnowsze

Najczęściej komentowane

Facebook Comments