Horoskop 2012 cz.4

Horoskop 2012 cz.4

Koziorożec

Zadanie na 2012 rok: nie tracić rozwagi. Wystarczy jeden błąd, by najlepszy plan runął w gruzach. Los trzeba będzie chwycić – jak byka – za rogi, jednak Koziorożce powinny pamiętać, że ich największym przeciwnikiem mogą, w kluczowym momencie okazać się oni sami – przez własne niezdecydowanie. Spod znaku Koziorożca jest ulubiony przedsiębiorca świata franczyzy, właściciel sieci gastronomicznych Sylwester Cacek. Dla pochodzącego z Łodzi biznesmena przyszłość rysuje się w dwuznacznych barwach. Z jednej strony Cackowi w 2012 roku znów uda się przekabacić banki, aby umorzyły jeszcze więcej długów Sfinksa. Z drugiej jednak, jeszcze w maju będzie musiał przyglądać się, jak należący do niego Widzew Łódź cudem tylko unika spadku z piłkarskiej Ekstraklasy.

Wodnik

Dla Wodników w 2012 roku najważniejsza będzie niezależność. Dlatego etat w przypadku osób spod tego znaku to gwóźdź do trumny. Już lepiej samodzielnie zbierać złom. Optymalną wersją byłoby otwarcie franczyzowej placówki odnowy biologicznej albo salonu fitness. Nie trzeba dodawać, że koniecznie z basenem i aqua aerobikiem. Wodniki to tak pogmatwane indywidua, że ciężko było znaleźć choćby jednego liczącego się inwestora z czołówki świata biznesu. Sobiesław Zasada potwierdza regułę. Jest nie tylko biznesmenem, ale i byłym kierowcą rajdowym oraz oszczepnikiem. Na dodatek, jako jeden z nielicznych bogaczy najpierw zdobył tytuł magistra, a dopiero potem wziął się za otwieranie firmy. Niestety, w 2012 roku sprzedaż aut w Polsce będzie się dalej kurczyć.

Ryby

2012 rok upłynie Rybom pod znakiem tęsknoty za starymi, dobrymi czasami. Niestety, dopóki nie uświadomią sobie, że lepiej to już było, ich notowania w biznesie będą tonąć. Ratunek dla Ryb kryje się w szybkich decyzjach, jednak podejmowanych w oparciu o racjonalne przesłanki, a nie o spontaniczne przeczucia. Kontrakty terminowe i akcje raczej odpadają. Zodiakalną Rybą był Stev e Jobs i rzeczywiście trudno wspominać jego postać bez nostalgii. Jego biznes bez horoskopu przetrwa jeszcze długie lata. Pozostaje zatem życzyć, aby nasze biznesowe poczynania nie tylko pomnażały zyski, ale przede wszystkim służyły innym.

Koniec i bomba, a kto czytał, ten trąba!

Grzegorz Morawski

Spis treści:

Część I: http://www.footgolfpoland.pl/horoskop-2012-cz-1/
Część II: http://www.footgolfpoland.pl/horoskop-2012-cz-2/
Część III: http://www.footgolfpoland.pl/horoskop-2012-cz-3/
Część IV: http://www.footgolfpoland.pl/horoskop-2012-cz-4/

Facebook Comments
1 comment

Artykuły użytkownika

Najnowsze

Najczęściej komentowane

Facebook Comments