Horoskop 2012 cz.3

Horoskop 2012 cz.3

Waga

Waga to, jak wiadomo, znak rozchwiany i niezdecydowany. Dla osób spod tego znaku będzie znacznie lepiej, jeśli w 2012 roku powstrzymają się od jakichkolwiek decyzji biznesowych. Jedynym dopuszczalnym posunięciem będzie otwarcie biznesu we franczyzie, a i to dopiero jesienią. Zalecana firma – sklep zielarski lub apteka. W każdym razie miejsce, gdzie można kupić neospasminę. Spod znaku Wagi jest Aleksander Gudzowaty, który przez swoją firmę Bartimpex dorobił się na handlu artykułami spożywczymi z Rosjanami. A że było to dawno, w czasach, gdy każdy dorabiał się na wszystkim, to dziś nie musi już specjalnie podejmować żadnych ważnych decyzji, żeby zarabiać. Dziś wybiera tylko markę sprzętu nagrywającego rozmowy z kumplami.

Skorpion

Największą zaletą Skorpionów będzie to, że każdą porażkę, jak utratę pracy czy bankructwo, zniosą na wesoło. Nieoczekiwane sploty zdarzeń mogą jednak przynieść im bogactwo, jeśli podążą za trendami w świecie finansów. 2012 rok upłynie Skorpionom raczej pod znakiem gierek miłosnych, niż przetasowań majątkowych. Kto wie, może tak będzie lepiej? Na rodzimej arenie jest pewien Skorpion, który poważnie namieszał na polskim rynku mediowym. Kiedy kilka miesięcy temu Grzegorz Hajdarowicz kupił Presspublikę, szeregi dziennikarzy Rzeczpospolitej i Parkietu zadrżały w obliczu nadchodzących czystek. Krew rzeczywiście się polała, ale cóż, żaden Skorpion nie pozwoli, by lista płac szpeciła wynik finansowy. W tym roku żądlenia ciąg dalszy.

Strzelec

Dla Strzelców w 2012 roku prawdziwą gehenną okaże się konieczność wysłuchiwania czyichś poleceń. Dlatego lepiej byłoby, żeby wszyscy jak jeden mąż rzucili dotychczasową pracę i poszukali biznesu dla siebie. Z uwagi na radosne nastawienie do życia sugerowany jest przede wszystkim cyrk. Naturalnie mogą być również biznesy związane z militariami, np. strzelnica albo sklep z bronią. Strzelce mają w 2012 roku spore szanse na zbicie majątku, pod warunkiem, że ustalą plan działania i poświęcą się mu bezgranicznie, łatwowierność i przyjazne usposobienie Strzelców raczej nie czynią z nich dobrych przedsiębiorców. Wyjątkiem może być Jerzy Starak, miliarder związany z sektorem farmaceutycznym. Gwiazdy podpowiadają nam, że farmaceutyka to będzie zyskowna branża. Zwłaszcza w końcówce grudnia.

Spis treści:

Część I: http://www.footgolfpoland.pl/horoskop-2012-cz-1/
Część II: http://www.footgolfpoland.pl/horoskop-2012-cz-2/
Część III: http://www.footgolfpoland.pl/horoskop-2012-cz-3/
Część IV: http://www.footgolfpoland.pl/horoskop-2012-cz-4/

Facebook Comments

Artykuły użytkownika

Najnowsze

Najczęściej komentowane

Facebook Comments