Horoskop 2012 cz.2

Horoskop 2012 cz.2

Rak

Rak to najlepszy szef na jakiego można trafić w 2012 roku. Raki są opiekuńcze i wrażliwe, dlatego mimo kryzysu zrobią wszystko, aby nie zwalniać pracowników. Poniosą z tego powodu olbrzymie straty, ale zyskają wdzięczność swoich ludzi. Przynajmniej chwilową. Na osłodę pozostaje im świadomość, że mimo trudnych czasów rozpoczęty rok przyniesie im szansę na zrobienie interesu życia. W końcu padające firmy ktoś musi wykupić. Poczet polskich biznes-Raków otwiera Bogusław Cupiał, dumny właściciel Telefoniki i nieco mniej dumny – Wisły Kraków. Jaka życiowa szansa czeka miliardera w 2012 roku? Bez wątpienia okazja sprzedania w diabły klubu, który po raz kolejny kazał mu rzucić o ścianę butelką szampana, zamiast wznieść toast za awans do Ligi Mistrzów.

Lew

Lwy to urodzeni przedsiębiorcy, a jeżeli jeszcze pozostają na etacie, to tylko dlatego, aby wspaniałomyślnie wspierać swoich pracodawców. Jeśli dla któregoś znaku Zodiaku, rok 2012 będzie wyjątkowo udany, to właśnie dla Lwów. Dla przedsiębiorców rozpocznie się podpisaniem lukratywnego kontraktu, dla etatowców – należną podwyżką. Palmę pierwszeństwa wśród Lwów

– biznesmenów dzierży Zygmunt Solorz-Żak, który tylko przez grzeczność nie detronizuje Jana Kulczyka. W 2012 roku będzie rozwijał kupiony niedawno Polkomtel i w pocie czoła rozmyślał, jak namówić rodaków do większej liczby rozmów telefonicznych.

Panna

Osoby spod tego znaku powinny wystrzegać się popadnięcia w pracoholizm, bo ten może zaważyć na innych sferach życia. Skoro jednak kryzys puka do drzwi, trudno się oszczędzać. W 2012 roku najgorszym, co może się przydarzyć Pannom będzie niezadowolenie z piastowanego stanowiska. A że ze swojej pracy rzadko kto jest zadowolony, to właśnie z grona Panien wyjdzie w tym roku najwięcej przedsiębiorców. Najbardziej znana Panna biznesu to światowej sławy inwestor Warren Buffet. Gwiazdy mówią, że to 2012 rok będzie tym, w którym utworzony przez Buffeta Walmart ostatecznie wejdzie do Polski. Stanie się to kosztem Carrefour Polska.

Spis treści:

Część I: http://www.footgolfpoland.pl/horoskop-2012-cz-1/
Część II: http://www.footgolfpoland.pl/horoskop-2012-cz-2/
Część III: http://www.footgolfpoland.pl/horoskop-2012-cz-3/
Część IV: http://www.footgolfpoland.pl/horoskop-2012-cz-4/

Facebook Comments
2 comments

Artykuły użytkownika

Najnowsze

Najczęściej komentowane

Facebook Comments